Андрій Мартенс: «Земля має стати об’єктом купівлі-продажу»

Опубликованно: 11 ноября 2009 Рубрика: Район
1133 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Думку про те, що земля має продаватися висловив сьогодні на прес-конференції координатор Полтавського обласного осередку ВГО «Фронт Змін» Андрій Мартенс. «Земля має стати об’єктом купівлі-продажу, але ця процедура має проходити через державного представника. Це повинен бути той орган, який контролюватиме виконання зобов’язань. Кількість володіння землею має бути обмежена в одних руках», - відзначив Андрій Мартенс. Також він додав, що мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення може бути знятий тільки за умови заборони її продажу іноземцям.Координатор Полтавського обласного осередку ВГО «Фронт Змін» відзначив, що в країні для ефективного розвитку необхідно створити систему «від лану до столу». Перш за все, сказав координатор «Фронту Змін», для цього потрібно побудувати підприємства для переробки сільськогосподарської продукції на всіх етапах та довести зайнятість у с/г галузі до 25%.
Загалом, зустріч з журналістами присвятили розповіді про передвиборчу програму кандидата на пост Президента Арсенія Яценюка. Зазначалося, що основними пунктами програми є чотири. Увагу зосередили на: індустріалізації (будівництво нових підприємств та реконструкція старих), прискореному розвитку сільського господарства, відтворенні і зростанні здорового та високоосвіченого населення, боєздатній армії.
Стосовно ж прогнозів щодо підтримки на майбутніх виборах кандидата у Президенти Арсенія Яценюка, то координатор Полтавського обласного осередку ВГО «Фронт Змін» сказав: «Нас підтримають всі абсолютно категорії населення. Перш за все ті, хто розуміє, що потрібні зміни. Ми розраховуємо на перемогу на цих виборах».


СР, 22 мая 2024, 0:40 Курс НБУ: USD , EUR , RUR