Бізнесменам Полтавщини за ІІІ квартал цього року видали понад 100 млн. грн. кредитів

Опубликованно: 16 ноября 2009 Рубрика: Район
868 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

На сьогоднішній щотижневій нараді у облдержадміністрації з питання „Про виконання обласних заходів щодо стимулювання розвитку підприємницької діяльності в умовах світової фінансової кризи" доповідав начальник управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації Михайло Бугрій. Зокрема, він повідомив, що цьогоріч темпи кредитування суб'єктів малого бізнесу банківськими установами уповільнилися. «За III квартал поточного року надано кредитів на загальну суму 111,9 млн. грн., що в 2,5 рази менше, ніж за аналогічний період минулого року», - сказав Михайло Бугрій.


У той же час він додав: якщо порівняти перший квартал 2009 року і зараз, то кредитування зросло на 27%. «Отже, кредитування банківськими установами поступово відновлюється», - відзначив начальник управління.
За його словами, кількість новостворених у поточному році суб'єктів господарювання майже на 2% перевищує кількість ліквідованих.
Змінюється структура малих підприємств за видами економічної діяльності. Якщо раніше переважна їх більшість була зосереджена в торгівлі, то в даний час малий бізнес стає більш орієнтованим на виробничу сферу, розвиток сільського господарства, сферу послуг.


ВТ, 25 июня 2024, 3:43 Курс НБУ: USD , EUR , RUR