Cуд розгляне справу Ющенка у Полтаві

Опубликованно: 12 ноября 2009 Рубрика: Район
1139 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

13 листопада о 14:00 у  редакції газети «Зоря Полтавщини» (вул. Пушкіна, 115, 4 поверх) відбудеться прес-конференція щодо розгляду Полтавським окружним судом трьох позовів проти чинного Президента України Віктора Ющенка. Перше засідання суду відбудеться зранку 13 листопада. Позови подали активісти Народної Армії Спасіння (НАС) за ініціативи свого лідера Олександра Пабата, кандидата на посаду Президента України.  «За Конституцією  Президент виконує обов’язки  24 години на добу та 7 днів на  тиждень. Отже брати участь  у перегонах він не має права  – або обов’язки Президента, або участь у виборах. 


...Або у відставку, або зніматися з перегонів. Бо інакше він фактично використовує адміністративний ресурс, отже рівних умов для усіх кандидатів немає, – зазначив Пабат. 

Після подачі позову лідер Народної Армії Спасіння закликав активістів організації подавати аналогічні позови в суди по всій країні. Більшість позовів було відхилено. Олександр Пабат вбачає в цьому так зване «телефонне право», яким скористався Президент, аби змусити суди прийняти вигідне йому рішення. 

Але Полтавський окружний адміністративний суд все ж таки прийняв одразу три позови до Ющенка від активістів Народної Армії Спасіння. 

- 13 листопада я вирушаю у Полтаву, аби бути поруч з моїми співгромадянами, з активістами Народної Армії Спасіння. Вони не бояться голосно заявляти про порушення з боку влади, вони розуміють, що для змін потрібні дії. Реальні дії з боку нас, українців. І тоді, навіть всупереч усім перешкодам, ми отримаємо нові перемоги. Тож підтримати активістів у такій важливій справі – це мій обов’язок. Бо саме для цього я йду у Президенти – аби довести українцям, що прийшов час жити по-новому! Прийшов час обирати нових державників, які дбатимуть про народ, а не про свої власні політично-олігархічні інтереси, наголосив Пабат.


СР, 22 мая 2024, 2:32 Курс НБУ: USD , EUR , RUR