Цукор та молочні продукти дорожчатимуть і надалі

Опубликованно: 26 января 2010 Рубрика: Район
2067 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

10 гривень за кілограм – не межа. Вартість цукру у магазинах та на ринках зростатиме й надалі. Підвищення цін зупиниться, коли наступить рівновага між попитом та пропозицією. Це стосується і молочних продуктів. Наразі такої думки дотримуються в управлінні розвитку споживчого ринку Полтавської обласної державної адміністрації. “Цього року вартість цукру зростатиме постійно. Причина проста – в Україні минулої осені зібрали вдвічі менше цукрового буряку, ніж завжди. Тобто, цукрозаводи виготовлять лише один мільйон тонн цукру проти двох мільйонів тонн, необхідних для внутрішнього споживання...


… До того ж, не увесь цукор надійде на продаж. Частину його куплять кондитерські фабрики”, – зазначив начальник управління Михайло Бугрій. Вочевидь, солодкий продукт будуть виготовляти з цукрової тростини, яку до України завозять за квотою.
“Поки що ситуація в Полтаві з цукром нормальна, він коштує 7,5 гривень за кілограм. Чому в Кременчуці він дорожчий слід уточняти і вживати відповідні заходи”, – керівник управління розвитку споживчих ринків пообіцяв зателефонувати до Кременчуцького міськвиконкому і розібратися з ситуацією.
Крім того, в області також прогнозують і подальше подорожчання молочних продуктів.
“У нас немає молочних рік, а поголів’я великої рогатої худоби зменшується. До того ж, молокозаводи підвищили відпускну вартість молока для селян. Тож можливого здешевлення масла, молока чи сметани, враховуючи постійну інфляцію, бути не може”, – запевнив головний контролер торгівлі на Полтавщині.


ВС, 26 марта 2023, 8:09 Курс НБУ: USD , EUR , RUR