Екологічні роботи контролюватимуть депутати

Опубликованно: 11 ноября 2009 Рубрика: Район
1211 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

10 листопада голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Анатолій Шкарбан провів у Кобеляках нараду , на якій розглянуто хід робіт по розчищенню, розширенню та благоустрою річки Кобелячок у межах міста. Разом із представниками підрядної організації - ТОВ «Промхімбуд» Анатолій Шкарбан оглянув ділянку річки, яку планується розчистити та розширити до кінця нинішнього року. За рішенням обласної ради заплановані роботи будуть профінансовані з фонду охорони навколишнього природного середовища області.


Голова профільної депутатської комісії обласної ради зазначив важливість дотримання будівельниками проектних вимог, поставив перед управлінням капітального будівництва облдержадміністрації завдання провести якісний технічний нагляд.
Анатолій Шкарбан підкреслив, що екологічні роботи, які фінансуються з фонду охорони навколишнього природного середовища області, перебуватимуть на контролі постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.
У нараді взяв судьба Кобеляцький міський голова Олександр Ісип.


ПН, 22 апреля 2024, 2:07 Курс НБУ: USD , EUR , RUR