Галина Пустовгар видала книжку про любов

Опубликованно: 13 ноября 2009 Рубрика: Район
1154 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Сьогодні в обласному комунальному видавництві «Полтавський літератор» вийшла друком книга ведучої культурологічних програм ОДТРК «Лтава» Галини Пустовгар. На обкладинці видання – два яйця та смажені помідори. Назва книги – «Насправді це про любов». Передмову до неї написали брати Капранови. «Попри легкість викладу і молодих, сучасних, а значить занадто занурених у проблеми героїв, життя ставить їх у такі обставини, коли ігнорувати філософські питання просто неможливо», - йдеться у передмові.


Головні герої Тим та Олексій стають заручниками конфлікту: дід Олексія був енкаведистом, а Тіма – бійцем УПА. Друзі з’ясовують, що дід одного з них по-звірячому убив діда другого. «Історія бере за горло раптово і не дає часу на те, щоб отямитися», - пишуть брати Капранови.
Любов до Бога, любов чоловіка до жінки і навпаки, любов до Батьківщини, любов до грошей і посад… Усі ці різновиди любові не чужі героям творів Галини Пустовгар. Саме тому напівроман та книгу авторка назвала «Насправді це про любов».
Видання має 124 сторінки. Крім напівроману, воно містить віршовий мікс. Вийшла книга за сприяння Полтавської обласної громадської молодіжної організації «Молода Просвіта».


СР, 22 мая 2024, 1:31 Курс НБУ: USD , EUR , RUR