Горбанівський геріатричний будинок-інтернат стане об’єктом високої енергоефективності

Опубликованно: 13 ноября 2009 Рубрика: Район
1360 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном, яке вів її голова Володимир Гришко, розглянуто виконання обласного бюджету за 9 місяців 2009 року. Як доповів начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Володимир Шапошніченко, обласний бюджет за доходами (без врахування трансфертів із державного бюджету) виконано в сумі 376,7 млн. грн., що становить 78,5% до річного плану. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 5,8 млн. грн. Приріст доходів спостерігався як до загального, так і до спеціального фондів бюджету.


У розрізі основних галузей бюджетної сфери обсяг виконання становить: охорона здоров’я – 210,9 млн. грн. (96,3%), освіта - 140,7 млн. грн. (92,8%), соціальний захист та соціальне забезпечення - 47,6 млн. грн. (96,5%), культура і мистецтво – 22,8 млн. грн. (93,8%), фізична культура і спорт – 9,0 млн. грн. (90,5%), державне управління - 3,5 млн. грн. (87%), засоби масової інформації -1,1 млн. грн. (78,9%).
Про використання бюджетних асигнувань по галузях прозвітували начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Годзенко, начальник головного управління праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Пожечевський, защитник начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Дуброва.
Депутати заслухали інформацію начальника головного управління економіки облдержадміністрації Валентини Поліщук про внесення доповнень і уточнень до переліку заходів із мінімізації негативного впливу кризових явищ на економічну сферу та соціальний розвиток області, та погодили їх.
На засіданні було розглянуто проект обласної Програми створення демонстраційних об’єктів високої енергоефективності на 2010-2012 роки, яка передбачає впровадження сучасних енергозберігаючих технологій на трьох об’єктах обласної комунальної власності: у Горбанівському геріатричному будинку-інтернаті, в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського, в обласній клінічній психіатричній лікарні імені Мальцева.
Зважаючи на обмежені можливості обласного бюджету та високу вартість заходів Програми, на пропозицію депутатів Валерія Головка, Олександра Олексенка та Валерія Пархоменка визнано за доцільне рекомендувати головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації доопрацювати проект, визначивши почергове введення об’єктів. Першим об'єктом високої енергоефективності, зазначили депутати, має стати Горбанівський геріатричний будинок-інтернат, який лише в нинішньому році спожив енергоресурсів на понад 2 мільйони гривень.
Депутати підтримали виділення з обласного бюджету додаткових коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, погодили внесення змін до переліку об’єктів по фінансуванню з обласного бюджету робіт з ремонту та утриманню доріг комунальної власності, результати конкурсів на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області, розглянули заяви та звернення до комісії.
У роботі комісії взяв судьба защитник голови обласної ради Володимир Марченко.


СР, 22 мая 2024, 0:45 Курс НБУ: USD , EUR , RUR