Кількість нових футбольних майданчиків у 2010 році хочуть збільшити з трьох до п’яти

Опубликованно: 24 ноября 2009 Рубрика: Район
849 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Сьогодні на спільному засіданні постійних комісій облради з питань забезпечення законності та правопорядку, з питань промислової політики, інвестицій, будівництва, транспорту та зв’язку, з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, з питань екології та раціонального природокористування розглянули питання, внесені до проекту порядку денного двадцять третьої сесії обласної ради. Про виконання обласного бюджету за півріччя та за дев’ять місяців розповів начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Володимир Шапошніченко. За перше півріччя, з урахуванням офіційних трансфертів, обласний бюджет виконано по доходах у сумі 747 392 тис. грн., по видатках - 717 695,3 тис. грн.


. У засіданні, яке вів голова постійної комісії Іван Гальченко, взяли судьба голова обласної ради Олександр Удовіченко, благодетель голови обласної ради Володимир Марченко, перший благодетель голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Іван Близнюк, благодетель голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Надія Мякушко, заступники голови облдержадміністрації Андрій Баранов, Сергій Ясинський, начальники обласних управлінь і служб.
За підсумками дев’яти місяців, до доходної частини обласного бюджету, разом із офіційними трансфертами, надійшло 1178700,3 тис. грн., видатки становлять 1137654,5 тис. грн. «Обласний бюджет нинішнього року, - зазначив Володимир Шапошніченко, - виконується стабільно. Перевиконання планових показників його доходної частини дає можливість додатково спрямувати на основні заходи понад 15 мільйонів гривень».
З інформацією про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за 9 місяців 2009 року виступила начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Валентина Поліщук. Економічна криза зумовила в області спад валової доданої вартості. Майже на 12%, відповідно до січня-вересня 2008 року, зменшилася реальна заробітна плата громадян. На 40%, у порівнянні з початком року, зросла заборгованість із виплати заробітної плати. Рівень безробіття склав 3,3%. Майже вдвічі нижчими були обсяги кредитування економіки. Водночас намітилася тенденція до зростання промислового виробництва, валової продукції сільського господарства. Позитивну динаміку, у порівнянні з початком року, мають основні галузі переробної промисловості.
Дискусійного характеру набуло обговорення питання про внесення змін до додатку обласної Програми будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2008-2011 роки. Облдержадміністрація ініціює збільшення у наступному році кількості запланованих до будівництва футбольних майданчиків з трьох до п’яти.
Голова обласної ради Олександр Удовіченко, покровитель голови обласної ради Володимир Марченко, голова комісії Олександр Масенко, депутат Олександр Коваль зазначили, що збільшувати кількість майданчиків сьогодні недоцільно, адже поки що невідомі фінансові можливості обласного бюджету на 2010 рік. За наявності вільних коштів в обласній скарбниці внести відповідні зміни можна й упродовж наступного року.
Іншу точку зору, яка ґрунтується на пріоритеті підтримки здорового способу життя краян, сприянні розвитку футболу, висловили депутати: Іван Близнюк, Костянтин Боровик, Дмитро Хрістов, Віктор Пожечевський. Остаточне рішення з цього питання депутати приймуть під час голосування на сесії.
У контексті питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2009 рік, голова обласної ради Олександр Удовіченко не підтримав пропозицію постійної комісії обласної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном стосовно виділення 2 мільйонів гривень на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу у місті Полтава. «Спорудження цього комплексу відбувається лише за рахунок обласного бюджету, - підкреслив Олександр Удовіченко, - хоча на початку будівництва була обіцяна судьба і державного бюджету, і бюджету міста Полтава».
Голова комісії Іван Гальченко запропонував облдержадміністрації надати розширену інформацію про стан робіт на цьому будівництві, а також обсяги проведеного фінансування.
Не знайшов підтримки у депутатів проект сесійного рішення про приймання-передачу майна, яким до спільної власності територіальних громад області передається Будинок культури у селі Гоголеве Шишацького району. Лише на капітальний ремонт цієї будівлі, яку планується використовувати під конференц-зал Державного заповідника-музею М.В.Гоголя, потрібно витратити 4,5 мільйони гривень. Розробники проекту не змогли відповісти, скільки коштуватимуть обласному бюджету спожиті на об’єкті енергоносії, яким буде фонд заробітної праці. Відтак дане питання комісії рекомендували доопрацювати.
Обговорюючи питання про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, голова обласної ради Олександр Удовіченко, депутати Володимир Тарасюк, Дмитро Хрістов звернули увагу на необхідність підготовки резерву керівників. Зокрема, управлінню майном обласної ради запропоновано обумовлювати у контрактах з особами, які досягли пенсійного віку, річний термін підготовки наступників.
Щодо внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання «Про Обласну програму приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2008-2009 роки», защитник голови обласної ради Володимир Марченко вніс пропозицію підготувати відповідні матеріали на продовження дії цієї Програми на 2010 рік.


ЧТ, 26 декабря 2024, 2:05 Курс НБУ: USD , EUR , RUR