Матковський отримав антипремію «За оборону Полтави від Мазепи»

Опубликованно: 25 декабря 2009 Рубрика: Район
921 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Мер Полтави зайняв сьоме місце в антирейтингу видання «Український тіждень», яке роздало антинагороди за сумнівні досягнення 2009 року. Очолив антирейтинг Нестор Шуфріч «за значний внесок в справу перетворення української політики в цирк». Зокрема, колеги-телевізійники давно зрозуміли, що судьба у політичному ток-шоу Нестора Шуфрича – гарантія зростання рейтингу програми, про що свідчить недавній інцидент з міністром МВС Юрієм Луценком у "Шустер live".  На другому місці - Арсеній Яценюк «за тріумфальний провал передвиборної рекламної кампанії». Третє місце посіла Інна Богословська за спробу "розполовинити" Севастополь між Україною та Росією.


"Природна двомовність", якою не раз пишалася Інна Богословська, в питаннях суверенітету та територіальної цілісності України завела її так далеко, що вона розвішала в Криму білборди з гаслом "Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус українсько-російської території!", пише видання.

Четверте місце антирейтингу дісталося львів’янину, заступнику керівника штабу Віктора Ющенка у Львівській області Олесю Старовойту "За віру у святість президента", який 17 листопада, оцінюючи кандидатський рейтинг чинного президента зазначив, що про це потрібно говорити 17 січня 2010 року. "У Страсну п’ятницю рейтинг Ісуса Христа був 0%, за тиждень у Єрусалимі він зашкалював", – цілком серйозно зауважив Старовойт.

Мер Києва Леонід Черновецький опинився на 5-му місці антирейтингу "За відвертість у своєму цинічному ставлення до мешканців столиці". Секретар Київської міськради Олесь Довгий – на 6-му місці "За оборону Києва", мер Полтави Андрій Матковський – на 7-му місці "За оборону Полтави від Мазепи", секретар Донецької міськради та благодетель голови Донецької облорганізації Партії регіонів Ніколай Левченко "За послідовність", який у 2007 році "прославився" своєю заявою про те, що в Україні єдиною державною мовою має бути російська, а цьогоріч домагався від Міносвіти виключити із шкільних тестів "суперечливі історичні питання". Мер Сімферополя Геннадій Бабенко посів у антирейтингу 9-те місце "За щедрість", адже виписав собі та своїм заступникам майже 800 тис. грн премій. Голова Нацбанку Володимир Стельмах посів 10-ту сходинку анти рейтингу "За порятунок потопельників", оскільки Нацбанк в час кризи надрукував і розподілив між 94 фінустановами 36,9 млрд грн – левова частка цих коштів пішла на валютні спекуляції та надання кредитів фірмам, пов’язаним з керівниками та/або власниками банків.

Екс-заступник голови Служби безпеки України Андрій Кислинський посів 11 місце "За підрив довіри до українських дипломів про вищу освіту". Депутат від Партії регіонів Олександр Черноморов, якому вдалося відсудити у Верховної Ради квартиру у Києві, однак так і не вдалося через кризу її отримати, посів 12-те місце антирейтингу "За жагу до справедливості". Під номером 13 – міністр охорони здоров’я України Василь Князевич – "За епідемію паніки". Заступник Генпрокурора Олександр Шинальський, подавши у відставку, отримав 14 місце в антирейтингу "За честь мундира".

15 місце антирейтингу 2009 року отримав екс-голова Львівського адміністративного апеляційного суду Ігор Зварич. Йому перепала "Спеціальна премія імені Оле-Лукойє: за "казочки" про походження грошей, вилучених у нього правоохоронцями.

На 16-й сходинці – співачка Світлана Лобода "За підтримання іміджу України за кордоном".

На 17-му місці – актор Богдан Ступка "За роль "Картошки" у фільмі "Тарас Бульба".

 


СР, 25 декабря 2024, 16:53 Курс НБУ: USD , EUR , RUR