Міліціонери Полтавщини вилучили майже 200 браконьєрських знарядь лову риби

Опубликованно: 13 ноября 2009 Рубрика: Район
1026 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

із ринків області. Павуки, ятера, телевізори, сітки-китайки, фінки, доріжки, бредні, косинки… Так на них кажуть у народі, а у міліції їх називають - забороненими знаряддями лову. Спосіб їх використання добре відомий окремим “любителям” дикої природи – браконьєрам. З останніми ж правоохоронці Полтавщини вже тривалий час ведуть жорстку боротьбу. Для тих, хто ще не знає - нагадаємо, що в Україні заборонено займатися любительським та спортивним рибальством за допомогою колючих знарядь лову, у тому числі промисловими та іншими знаряддями, що виготовлені із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань.


Упродовж двох тижнів міліція Полтавщини відпрацювала майже 100 ринків області на предмет виявлення фактів незаконної торгівлі браконьєрськими знаряддями лову риби. В ході операції на осіб, що здійснювали торгівлю забороненими знаряддями було складено 91 адміністративний протокол, з них за ст. 159 КУпАП – 87 (порушення правил торгівлі на ринках) та ст. 85-1 – 4 (виготовлення та збут заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу).

Всього ж у правопорушників вилучено 173 заборонених знаряддя лову риби. Найкраще спрацювали правоохоронці Зіньківського району та міста Комсомольська.

Як приклад, дільничні Комсомольського міськвідділу міліції у торгових палатках, що розташовані на центральному ринку міста, виявили два факти реалізації сіток приватними підприємцями. Відносно правопорушників складено адмінпротоколи, а з реалізації було знято 82 сітки.

Сітками щедро торгували й на Зіньківщині. На місцевому центральному ринку їх було виявлено 22 одиниці. На горе-підприємців чекала така ж доля – адмінпротокол та вилучення незаконної продукції з реалізації.

Хоча й операція по припиненню незаконної торгівлі браконьєрськими знаряддями лову риби закінчилася, правоохоронці Полтавщини мають намір і надалі здійснювати спільні рейди з метою виявлення недобросовісних підприємців на ринках області, що мають за мету збагачуватися будь-якою ціною.

 

Алла Квіта ВЗГ ГУМВС України в Полтавській області


СБ, 10 июня 2023, 19:23 Курс НБУ: USD , EUR , RUR