Полтавщину відвідала Тетяна Засуха (фото)

Опубликованно: 13 ноября 2009 Рубрика: Район
1194 0 0 2 Размер шрифта: Добавить в закладки:

На Полтавщині з робочої поїздкою побувала народний депутат від Партії регіонів, Герой України Тетяна Засуха. Прийом громадян у Полтаві та Миргороді, зустріч із колективами сільськогосподарських підприємств – усе це змусило Тетяну Засуху присвятити нашому регіону кілька днів. Розпочала свій візит Тетяна Засуха з обласного центру, де провела прийом громадян. Відвідувачі громадської приймальні Партії регіонів зверталися до депутата з найрізноманітнішими питаннями. Зокрема, кілька запитів стосувалися пенсійного забезпечення, дехто просив допомогти дитячому садочку.


Мешканці селища Яр просять посприяти добудові дороги до їхнього населеного пункту. Наступна зупинка – селище Стасі. Там досвідчена керівниця сільськогосподарського підприємства зустрілася з колективом ТОВ «Інтерагросервіс», присвятивши спілкуванню тривалий час. Основа тема – аграрний сектор економіки України, котрий через непрофесіоналізм нинішнього уряду занепадає. Особливо це відчутно в таких аграрних областях, як Полтавщина. Тетяна Засуха з позиції досвідченого господарника окреслила основні пропозиції Партії регіонів щодо змін у цій сфері, пропонованих опозицією. Про це ж вона говорила у Великій Багачці (ТОВ «Багачанське») та в Миргороді, де також провела виїзний прийом громадян.

«Людей набагато більше тепер хвилюють загальнодержавні проблеми, адже вони на собі відчули неграмотну політику нинішнього уряду», – відзначила Тетяна Засуха, підсумовуючи свій візит на Полтавщину.


СР, 22 мая 2024, 0:50 Курс НБУ: USD , EUR , RUR