Полтавські студенти зібрали кошти для двох тяжкохворих дітей

Опубликованно: 25 января 2010 Рубрика: Район
2071 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Для молодих полтавців така доброчинність уже увійшла в традицію. Третій рік поспіль в Полтаві відбувається благодійний студентський бал «Допомогти так легко» і проходить в дискотечно-виставковому залі Міського будинку культури. Цьогоріч, там зібралось понад 300 студентів, кожен з яких зробив свій внесок у 30 гривень. Всі зібрані кошти (а це більш ніж 9000 гривень) підуть на лікування двох дітей –Каріни Курган (пухлина головного мозку) та Діми Куликова (гострий лімфобластний лейкоз).


Цього року бал був присвячений Дню Святої Тетяни, покровительки всіх студентів. Туди були запрошені студентські делегації та ректори вищих навчальних закладів міста всіх рівнів акредитації та форм власності. Окрім благодійності, студенти ще й отримали нагоду показати свої танцювальні вміння та вбрання. Дівчата розповідали, що сукні для балу підбирали дуже ретельно, щоб виглядати якнайкраще.
Протягом вечора було нагороджено кращих студентів міста почесними грамотами міського голови, начальника управління у справах сімї, молоді та спорту, голови студентської ради м. Полтава. А ще у програмі балу були виступи хореографічних колективів «Акцент», «Авіаданс», «Міленіум» та сольних виконавців. Загалом, студенти отримали трьохгодинну нагоду, щоб потанцювати, поспілкуватись з друзями та подивитись виступи професіоналів, а головне допомогти двом хворим дітям.


ВС, 26 марта 2023, 7:43 Курс НБУ: USD , EUR , RUR