Проти «Полтавнафтогазгеології» порушили кримінальну справу

Опубликованно: 9 ноября 2009 Рубрика: Район
1636 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

НАК "Надра України" вирішила припинити діяльність свого дочірнього підприємства "Полтавнафтогазгеологія" шляхом його ліквідації. У повідомленні Міністерства охорони навколишнього природного середовища зазначається, що "Полтаванафтогазгеологія" не проводить пошуково-розвідувальних робіт, не здійснює буріння свердловин і має велику кредиторську заборгованість і заборгованість з зарплати. У відповідь, працівники підприємства, оголосили безстроковий страйк. Після перевірки діяльності дочірнього підприємства КРУ не виявило порушень. Однак, нещодавно Міністерство внутрішніх справ порушило кримінальну справу проти працівників «Полтавнафтогазгеології».


Основна причина порушення справи - це видача зарплати співробітникам активами і матеріалами, які вже не використовуються у виробництві. «Державу не обходить, за що ми будемо годувати сім'ї, за який кошт одягати дітей», – лунали вигуки відчаю на засіданні профсоюзного комітету підприємства. До того ж, говорить головний бухгалтер підприємства Ірина Семенова, порушення кримінальної справи не має законних підстав, оскільки видача зарплати підприємцям «натурою» здійснювалась в рамках діючого законодавста.

Рішенням зборів члени профспілки надіслали листа до прокуратури з проханням припинити дію постанови про відкриття кримінальної справи проти співробітників підприємства «Полтавнафтогазгеологія».


ПН, 22 апреля 2024, 1:28 Курс НБУ: USD , EUR , RUR