Райони отримають 28 шкільних автобусів

Опубликованно: 13 ноября 2009 Рубрика: Район
1142 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму розглянула ситуацію в закладах освіти області, викликану тимчасовим призупиненням навчального процесу. Як повідомив начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Мирошниченко, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, з огляду на зростання рівня захворювань на ГРВІ та грип, навчально-виховний процес у всіх освітянських закладів області, незалежно від форми власності та підпорядкування, починаючи з 31 жовтня призупинений на три тижні.Це стосується дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, інтернатних, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів. Не навчаються також студенти. Більшість дітей перебуває вдома. Виключення становлять частина дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також студенти із західних регіонів України та студенти-іноземці, які проживають у гуртожитках. Учителі та викладачі здебільшого зайняті методичною та науковою роботою. Забезпечити виконання навчальних планів та програм планується за рахунок скорочення зимових і весняних канікул, навчання по суботах, додаткових уроків. Навчальний процес у закладах освіти буде відновлений з 23 листопада.
Про стан захворюваності дітей та підлітків на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип поінформували головний державний санітарний лікар області Валентин Шаповал та начальник головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак. За даними моніторингу медичних служб, порівняно з початком листопада, спостерігається зменшення кількості захворювань як серед дорослих, так і серед дітей. Очікується, що до 23 листопада епідеміологічна ситуація в області нормалізується.
Дану інформацію комісія взяла до відома.
Також депутати розглянули та погодили розподіл шкільних автобусів між районами області, які Полтавщина має отримати до кінця року, відповідно до Державної програми та постанови Кабінету Міністрів України.
28 шкільних автобусів, з них 4 спеціальних – для дітей-інвалідів будуть розподілені між районами з врахуванням наявних шкільних автобусів та фактичної кількості учнів, які потребують підвезення.
У засіданні, яке вів голова комісії Іван Гальченко, взяли судьба голова обласної ради Олександр Удовіченко, покровитель голови обласної ради Володимир Марченко, защитник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Надія Мякушко, начальники обласних управлінь і служб.


СР, 22 мая 2024, 0:57 Курс НБУ: USD , EUR , RUR