Серед кращих спортивних радіопрограм - «Спортарена» FM-радіо «Ваша хвиля»

Опубликованно: 23 декабря 2009 Рубрика: Район
837 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Сьогодні під час засідання комісії Національного олімпійського комітету "Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху" підбили підсумки ІХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів "Україна олімпійська", - повідомили у прес-службі НОК. Нинішнього року роботи на розгляд експертів надійшли з 23-х регіонів нашої країни. Якість поданих матеріалів була різною, але факт залишається фактом: Україна - спортивна держава, а відтак багата не лише на талановитих атлетів, а й на майстрів пера та мікрофону.


Водночас, не може не турбувати негативна тенденція щодо закриття спортивних редакцій, телеканалів та загалом зменшення спортивного ефіру на загальнонаціональних телеканалах. Не покращується ситуація і зі спортивними журналами - їх можна перелічити на пальцях однієї руки.

Переможці конкурсу "Україна олімпійська-2009"

Найкраща громадсько-політична газета (відділ спорту):

відділ спорту "Наша газета" (Луганськ), відділ спорту газети "Новая"

Найкраща спортивна газета

"Болельщик", "Спортивна Київщина" (Київська область), "Спорт-арена" (Донецьк)

Найкращий спортивний журнал року

"Олімпійська арена"

Найкраща циклічна спортивна телепрограма

"Олімпійські файли в особах" ("Мегаспорт"), "Спорт-тижневик" (ТРК "Київ"), "Вища ліга" (Севастополь)

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма

"Овертайм" (радіокомпанія "Ера"), "Овертайм" (Луганськ), "Спортарена" (радіо "Ваша хвиля", ОДТРК "Лтава", Полтава), "Спортивна Житомирщина", "Спорт за тиждень" (Житомирська обласна державна телерадіокомпанія, Житомир)

Найкраще електронне видання (відділ спорту) - http://www.tu1ir.com.ua/

Найкращі спортивні журналісти

Василь Гаджега (Ужгород), Богдан Дікальчук ("Вільне життя плюс", Тернопіль), Віктор Тачинський ("Донбас", Донецьк), Володимир Вардідзев ("Индустриальное Запорожье", Запоріжжя)

Найкращі спортивні фотожурналісти

Микола Бочек ("Команда"), Павло Кубанов ("Спорт-експрес в Україні")

За відданість олімпійському руху:

Анатолій Власов (Запоріжжя), Володимир Чечет (Донецьк), Гліб Первов (Миколаїв)

Дебют в спортивній журналістиці:

Олена Романова ("УТР"), Світлана Пікула ("Літопис заходу", Рівне), Катерина Ракова ("Футбол плюс спортивні новини", Луганськ)

За найкраще висвітлення підготовки до ХХІ зимових Олімпійських ігор у Ванкувері:

"Олімпійський хронометр" (ТО "Спорт", НТКУ), спортивний відділ інформаційного агентства УКРІНФОРМ

Жінки в спорті : Олена Садовник ("Високий замок", Львів).


ПН, 21 июня 2021, 0:15 Курс НБУ: USD , EUR , RUR