Створили Полтавську районну організацію «За Україну!»
Лідером новоствореної організації обрали депутата Тахтаулівської сільської Ради, благодетель голови обласної організації „Союз захисту споживачів” Володимира Зайцева. До районної Ради увійшли лікар - пульмонолог Анатолій Вірьовка, доцент кафедри післядипломної освіти стоматологів-ортопедів Полтавської медичної стоматалогічної академії, мешканець Кротенок Олег Писаренко, викладач вищого професійного училища ім. А. Чепіги, житель с. Жуки Андрій Булгаков.
У зібранні взяв судьба депутат облради, голова обласної організації „За Україну!” Олег Пустовгар. Учасники зібрання вирішили підтримати на виборах Віктора Ющенка. Мова йшла про виконання на Полтавщині програми „10 кроків назустріч людям”. Щороку збільшується фінансування охорони здоров”я : у 2004р. -229 млн. грн., у 2007 – 607 млн. грн.., у 2008 – 756 млн. грн.., у 2009 – 866 млн. грн.
Збудовано соматичний корпус Обласної клінічної лікарні, господарський корпус протитуберкульозного диспансеру. Реконструйовано котельню Полтавського обласного санаторію для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Капітально відремонтовано відділення патології новонароджених Полтавської обласної дитячої лікарні, придбано сучасне медичне обладнання для високотехнологічного обстеження й лікування хворих на серце, відкрито ортопедичне відділення на базі обласної лікарні відновного лікування та діагностики.
Відремонтовано електрообладнання в Полтавській районній лікарні. Окремі будівлі психлікарні імені О.Ф. Мальцева перебудовано під відділення Полтавського обласного клінічного наркологічного диспансеру та лабораторію судово-медичної експертизи.
Закуповується нове медичне обладнання для обласних дитячої та лікарні імені Скліфосовського, протитуберкульозного диспансеру та обласної станції переливання крові. Створено Обласний центр для лікування хворих на СНІД, зокрема відкрито стаціонарне та діагностичне відділення.В обласній лікарні імені М. Скліфосовського відкрито відділення для лікування тяжко хворих на серцево-судинні хвороби.Відремонтовано понад 300 об”єктів культури, в тому числі Обласний театр ляльок, Полтавське музичне училище ім.. Лисенка й обласну бібліотеку І.Котляревського. Придбано музичні інструменти, освітлювальну техніку й звукову апаратуру для театру ім.. М. В. Гоголя, музучилища, філармонії та Гадяцького училища культури.
Значну кількість закладів культури оснащено лічильниками води та газу. Придбано комп’ютерну техніку для обласних бібліотек, створено інтернет-центр у обласній бібліотеці для юнацтва ім.. Гончара. Загалом комп’ютеризовано сто закладів культури. Споруджено меморіальний комплекс українського козацтва у с. Жуки Полтавського району: вже збудовано козацьку каплицю Покрови Пресвятої Богородиці. Створено Полтавський музей дальньої авіації. В області збудовано нові зерноелеватори.
Для малого і середнього бізнесу впроваджено понад 200 інвестиційних проектів, що дало можливість створити нові робочі місця. У Полтаві збудовано нову автостанцію по вул. Зінківській, що дало змогу винести з території міста 900 відправлень приміських автобусів та збільшити пасажиропотік до 3 тис. осіб на добу і зменшити собівартість перевезень. Спорудження дороги в м. Полтаві від вул. Яківчанська до селища Яківці сприяло розвантаженню автомобільних черг на Зінківському переїзді поруч із залізничною станцією „Полтава-Київська”. Введено в дію потужну транспортну розв’язку поблизу Полтави в бік Карлівки та Харкова.
Електрифіковано: залізничну станцію „Полтава-Південна”, головний хід в сторону Харкова до станції Вакуленці та в сторону Ромодана до станції Кривохатки, обвідну колію з Полтави-Південної на Кривохатки.