У Кременчуці цьогоріч сталося 33 самогубуства

Опубликованно: 12 ноября 2009 Рубрика: Район
1004 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

За дев’ять місяців поточного року в Кременчуці зафіксовано 33 випадки суїциду. Це на 2 більше, ніж за весь минулий рік. Більшість самогубців – чоловіки, їх 26, жінок 7. Спосіб, який найчастіше обирають, щоб піти з життя, – повішення, отруєння, падіння з висоти, утоплення.» Сезоном самогубств у світі вважається осінь. Це пов’язано зі зниженням сонячної активності, – розповідає головний лікар психоневрологічного диспансеру Лариса Щеплецова. – Однак у нашому місті пік самогубств прийшовся на весняні місяці». Чим це зумовлено – визначити важко.


Переважна більшість самогубців – це люди, які не перебувають на диспансерному обліку, тобто вони не потрапили до поля зору психіатра чи психолога.
Ті, хто вижив після невдалої спроби, часто зізнаються, що хотіли не померти, а привернути увагу до себе та своїх проблем. Причиною ж стала нестабільність у сім’ї чи на роботі, і криза відіграла тут не останню роль. Варто відзначити, що люди бояться тавра “психічно нездоровий”, тому вчасно не звертаються до спеціаліста.


СР, 22 мая 2024, 0:58 Курс НБУ: USD , EUR , RUR