У Полтаві побували довгострокові спостерігачі ОБСЄ

Опубликованно: 25 декабря 2009 Рубрика: Район
873 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Наймасштабнішу місію зі спостереження за виборами Бюро демократичних інститутів та прав людини розгорнуло в Україні під час минулої президентської виборчої кампанії. Що ж до виборів 2010-го, то місія ОБСЄ має довгостроковий характер і координує дії спостерігачів від інших європейських інституцій. «Наша мета – спостереження за перебігом виборчої кампанії, дотриманням виборчого законодавства й оцінка можливих суперечок. Втручатися ми не будемо, наша роль полягає у зовсім іншому – дозволити фактам говорити самим за себе», - повідомили довгострокові спостерігачі ОБСЄ Лукаш Фірманти та Хайнц Рудольф фон Рор.


Вони, зокрема,  зустрілися з головою Полтавської регіональної організації Народної Партії, депутатом обласної ради Костянтином Боровиком. Цікавили представників місії питання, що стосуються підготовки та проведення прийдешніх президентських виборів – методи агітації, застосування технологій і подібні. «Мета нашої агітаційної роботи – донести до виборців плани нашого лідера Володимира Литвина та методи їх втілення в життя, – зазначив, відповідаючи на запитання довгострокових спостерігачів, Боровик. – У нашій роботі навіть мови немає про якісь брудні технології. Ми не використовуємо у своїй роботі методів, які дискредитують інші партії».

Перебуваючи на Полтавщині, довгострокові спостерігачі ОБСЄ повідомили, що місія оцінюватиме перебіг виборчого процесу з точки зору його відповідності зобов'язанням ОБСЄ та іншим міжнародним стандартам демократичних виборів, а також положенням національного законодавства. У свою чергу, голова Полтавської регіональної організації Народної Партії Костянтин Боровик висловив сподівання, що в області вибори Президента України відбудуться чесно і прозоро, на високому європейському рівні. Цьому, на його думку, повинні посприяти саме місії спостерігачів та висока свідомість виборців Полтавщини.


 


СР, 25 декабря 2024, 17:43 Курс НБУ: USD , EUR , RUR