У Полтаві запустили нові торгові марки - Воля Преміум ТВ™ і Воля Бродбенд™

Опубликованно: 11 ноября 2009 Рубрика: Район
1031 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Сьогодні представники компанії "ВОЛЯ" в ІА «Новини Полтавщини» провели прес-конференцію, присвячену запуску торгових марок "Воля Преміум ТВ™" і "Воля Бродбенд™" у Полтаві. Володимир Дацюк – директор ТОВ «Полтавські телекомунікаційні системи», Дмитро Бондаренко – керівник відділу маркетингових комунікацій ТОВ «Полтавські телекомунікаційні системи», Аліна Сігда – керівник відділу по зв'язках з громадськістю компанії "ВОЛЯ" розповіли про входження ТОВ «Полтавські телекомунікаційні системи» (ПОІСК-ТВ) у групу регіональних підприємств компанії "ВОЛЯ", про нові послуги компанії та плани розвитку.Зокрема, Володимир Дацюк наголосив, що «Торгова марка «Воля Преміум ТВ™» стане новим якісним етапом розвитку послуги. Для того, щоб це стало можливо, компанія суттєво модернізувала мережі. "Крім того, ми суттєво розширили кількість доступних для полтавчан каналів у цифровій якості - сьогодні їх вже 122. Тепер глядачі можуть обирати для перегляду не лише вітчизняні телеканали, а й найрейтинговіші світові. Уся Європа і Київ переходять на цифрове телебачення, адже за ним — майбутнє. Кількість полтавців, котрі обирають «цифру», теж стрімко зростає», - сказав Володимир Дацюк.
Переваги цифрового телебачення «Воля Преміум ТВ™», як розповіли на прес-конференції, - це: студійна якість зображення і звуку, ЕРG - електронний гід з описом телепередач на екрані телевізора, Favorites - групування улюблених ТВ-програм, батьківський чертог - функція блокування окремих програм від перегляду дітьми, наявність в окремих програмах багатомовних субтитрів і кількох мов трансляції.
Щодо високошвидкісного доступу до Інтернету, то сьогодні користувачі послуги «Воля Бродбенд» можуть обирати з чотирьох Інтернет-пакетів, з різними швидкісними характеристиками. Обсяг інформації у пакетах не обмежується. Крім того, створений такий зручний інструмент, як Персональний сайт абонента. Він дає змогу контролювати кошти на особовому рахунку, стежити за виставленими рахунками, миттєво поповнювати рахунок у режимі онлайн за допомогою платіжних карт.
Можливість самостійно керувати послугами з'явилася в абонентів у вересні нинішнього року після введення у дію єдиної білінгової системи. А ще всім передплатникам Інтернет-пакетів надається приємний бонус — міська Мега-мережа, доступ до якої надається на найвищій швидкості — до 100 Мегабіт за секунду.
Керівник відділу по зв'язках з громадськістю компанії «ВОЛЯ» Аліна Сігда, розповідаючи про плани компанії на найближчий рік, наголосила: «Підвищення стандартів обслуговування абонентів завжди було основним пріоритетом компанії «ВОЛЯ». В умовах сильної конкуренції (яка впродовж останніх двох років зросла в рази, як в Києві так і у регіонах) розвиток цих процесів забезпечує нашій компанії не лише конкурентну перевагу, але й лідерські позиції на ринку. Ребрендинг наших регіональних активів ми почали не зі змін назв і логотипів, а з впровадження стандартів надання послуг. У тих містах, де підприємства вже готові до змін і мають досить кваліфікованих фахівців (а до них , безумовно, належить команда «Полтавських телекомунікаційних систем» знайомих кожному полтавцю як ПОІСК ТВ), цей процес вже розпочався».

Також доповідачі відповіли на запитання інтернет-користувачів:
Чи плануєте ви розширити пакети цифрового телебачення? Наприклад, добавити у пакет „Спорт” телеканали Спорт 2,3,4 і т.д.?
Щодо каналів Спорт 2,3,4 - я поясню. Власником цих каналів є компанія „Перемога”. Ці канали вона не пропонує цифровим провайдерам, тому що вважає їх своїми основними конкурентами, адже цифрове телебачення є і дешевшим, і доступнішим, і зручнішим.

Хто в компанії слідкує за якістю роботи Інтернету?
У компанії існує служба моніторингу, в якій позмінно працюють спеціалісти як по функціях телебачення, так і по функціях Інтернету. Вони є універсальними спеціалістами. І цей моніторинг проводиться цілодобово. Це все відбувається на головних станціях України.

Чи плануєте ви зробити локальну мережу між містами?
 Можна сказати, що при певних умовах це можливо. Такі переговори ведуться між партнерами, які входять у наше регіональне підприємство. Це, зокрема, Харків і Суми. Але, ви самі розумієте, що тут є і технічні особливості, і, ясна річ, економічні.

Де можна буде почитати про ваші послуги?

Детальну інформацію про послуги можна отримати на нашому сайті. Також можна зателефонувати до наших контакт-центрів, які працюють без вихідних і перерв до 19 години. Кількість консультацій такого центру складена таким чином, щоб мінімізувати можливість виникнення будь-яких черг. За кілька хвилин відвідувач може отримати безпосереднє спілкування з професійним консультантом.

Юридична особа - „Полтавські телекомунікаційні системи”, торгова марка - „Посік-ТВ”, а послуга називається ще по-іншому – „Воля”?
Послуга не може називатися „Воля”. Це компанія називається „Воля” торгової марки під якою пропонується. Послуги Інтернету пропонуються під торговою маркою „Воля-Бродбенд”. Те, що стосується „Воля”, то це назва компанії, яка об’єднує мережу регіональних провайдерів.  

СР, 22 мая 2024, 1:33 Курс НБУ: USD , EUR , RUR