В Полтаві відбудеться відбірковий конкурс фестивалю „Червона Рута”

Опубликованно: 26 января 2010 Рубрика: Район
1972 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

З березня по грудень 2010 року згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України відбудуться 25 обласних відбіркових конкурсів ХІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики „Червона Рута”. Цього року фестиваль присвячений 60-й річниці від дня народження українського поета та композитора Володимира Івасюка. Мета конкурсів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену. Відбіркові конкурси  проводитимуться за різними музичними жанрами:


популярна, сучасна танцювальна (денс), рок, акустична та інша музика. В кожній області відбиратимуться переможці, а також декілька резервістів, котрі отримують право виступити на заключному етапі фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні.
    Разом з професіоналізмом, критеріями є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність та неповторність виконавців, поєднання з українською національною визначеністю музики і виконання.
    Співаки, котрі стануть переможцями обласних відбіркових конкурсів, потрапляють в унікальну, єдину в Україні творчу майстерню, де безкоштовно ознайомляться з найсучаснішими стилями і манерами виконання світової молодіжної музики і зразками автентичного українського фольклору.


ВС, 26 марта 2023, 8:06 Курс НБУ: USD , EUR , RUR