"Ворскла" зіграла внічию з "Динамо" (Тбілісі)

Опубликованно: 22 января 2010 Рубрика: Район
1175 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

«Сухою» нічиєю закінчився товариський матч між полтавським "Ворсклою" та тбіліським "Динамо". Зустріч проходила на одному з полів турецького готелю, де проживає і тренується полтавська «Ворскла». Однак, відіграти із задоволенням обом колективам завадила погода. Проливний дощ, який лив більшу половину першого тайму і під кінець другої 45-хвилинки, просто замучив футболістів. М'яч часом просто застрягав у газоні.

На старті гарну можливість відкрити рахунок мав Янузі. Кулаков пробив здалеку, воротар м'яч відбив, але молодий албанець не зміг проштовхнути його в сітку. Пізніше схожа ситуація була вже біля воріт Величка, але снаряд був вибитий з лінії воріт Матвєєвим. Зробити щось більше в першій частині гри просто не дала погода, а, вірніше, адаптація до занадто грузлого газону. Куди активніше виглядали ворскляни в другому таймі. Один лише Маркоскі двічі міг відзначитися, але на висоті був воротар тбілісців. Не зміг використати свій шанс і Тимченко, пробив трохи неточно з вигідної позиції. Кінцевий результат матчу - 0:0.

ПТ, 29 марта 2024, 4:34 Курс НБУ: USD , EUR , RUR