Як на Гадяччині представниці прекрасної статі заробляли собі на горілку

Опубликованно: 11 ноября 2009 Рубрика: Район
994 0 0 1 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Людмила та Оксана протягом двох останніх місяців здійснювали протиправні дії на території Гадяцького району. З вересня місяця до райвідділу міліції почали надходити повідомлення від жителів Гадяча та району про крадіжки їх особистого майна. Злодії не гребували нічим, починаючи від велосипедів та мобільних телефонів і закінчуючи одягом. Під час проведення оперативно-розшукових заходів дільничними інспекторами міліції райвідділу спільно із співробітниками карного розшуку було встановлено осіб, які здійснили ряд крадіжок. Ними і виявилися дві жінки, Людмила, 1971 року народження та Оксана, 1963 року народження


Вони відразу ж  були затримані та доставлені до районного відділу міліції.  В ході слідства було встановлено, що вони обоє мешканки Гадяча, безробітні, одна з них навіть має вищу освіту. Але потяглися за чаркою і цим зруйнували собі життя. Нестримний потяг до спиртного змушував їх кожен день вживати алкоголь. Грошей на придбання не було, тому вдавалися до крадіжок. Оскільки Людмила раніше уже була засуджена за крадіжку та грабіж, то для неї це було не складно. Інколи вони крали велосипеди, які стояли біля магазинів. Та в більшості випадків приходили в гості до чоловіків, де спільно з ними розпивати спиртне, а після того, як господар в стані сп’яніння солодко засинав, крали все, що лежало « не на місці», тобто  все те, за що можна отримати хоч якусь копійку. Так за два місяці цього року ці жіночки скоїли 10 злочинів та нанесли власникам викраденого майна значну матеріальну шкоду. 

На даний час слідчим Гадяцького РВ по вище вказаних випадках порушено кримінальну справу за ст. 185 ( Крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

за матеріалами Гадяцького райвідділу  міліції


СР, 22 мая 2024, 1:52 Курс НБУ: USD , EUR , RUR